Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Showgirls (1995) 18+

Showgirls (1995) 18+

Beyond your wildest dreams. Beyond your wildest fantasies.Sep. 22, 1995 (USA)128 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kyle MacLachlan isZack Carey
Zack Carey
Gina Gershon isCristal Connors
Cristal Connors
Glenn Plummer isJames Smith
James Smith
Robert Davi isAl Torres
Al Torres
Alan Rachins isTony Moss
Tony Moss
Gina Ravera isMolly Abrams
Molly Abrams
Lin Tucci isHenrietta '
Henrietta '
Greg Travis isPhil Newkirk
Phil Newkirk
Al Ruscio isMr. Karlman
Mr. Karlman

Pershkrimi

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA  TË FORTA EROTIKE!

Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t’u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira.

Loading...
Titulli origjinalShowgirls
Vleresimi IMDb4.7 53,550 votes
Vleresimi TMDb4.9 273 votes
Loading...