Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Snitch (2013) HD

Snitch (2013) HD

How far would you go to save your son?Feb. 21, 2013 (USA, United Arab Emirates)112 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Dwayne Johnson isJohn Matthews
John Matthews
Barry Pepper isAgent Cooper
Agent Cooper
Jon Bernthal isDaniel James
Daniel James
Susan Sarandon isJoanne Keeghan
Joanne Keeghan
Rafi Gavron isJason Collins
Jason Collins
Melina Kanakaredes isSylvie Collins
Sylvie Collins
Benjamin Bratt isJuan Carlos "
Juan Carlos "
Harold Perrineau isJeffery Steele
Jeffery Steele

Pershkrimi

Djali adoleshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohe që djali përballet me një denim të pakten 10 vjeçar, Xhoni i dëshperuar vjen në marreveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr përsiper të bëhet spiun për llogari të saj, me qellim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rruget e errëta të mafies duke bashkëpunuar me njërin nga baronet e rrezikshëm (Michael Kenneth Williams), por gjerat do bëhen akoma më të veshtira kur…

Loading...
Titulli origjinalSnitch
Vleresimi IMDb6.5 67,728 votes
Vleresimi TMDb5.7 1038 votes
Loading...