Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Strangers (2008) HD

The Strangers (2008) HD

Lock the door. Pretend you're safe.May. 29, 2008 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Liv Tyler isKristen McKay
Kristen McKay
Scott Speedman isJames Hoyt
James Hoyt
Alex Fisher isMormon Boy #1
Mormon Boy #1
Peter Clayton-Luce isMormon Boy #2
Mormon Boy #2
Gemma Ward isDollface
Dollface
Kip Weeks isMan in the Mask
Man in the Mask
Laura Margolis isPin-Up Girl
Pin-Up Girl

Pershkrimi

Një çift i ri që po qëndron në një shtëpi të izoluar verore pushimi, terrorizohet dhe sulmohen nga tre persona të panjohur.

Loading...
Titulli origjinalThe Strangers
Vleresimi IMDb6.2 96,473 votes
Vleresimi TMDb5.9 401 votes
Loading...