Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Teraa Suroor (2016) HD

Teraa Suroor (2016) HD

A lethal love storyMar. 11, 2016 (India)146 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në Facebook, por që kjo gjë i hap shumë telashe.

Loading...
Titulli origjinalTeraa Surroor
Vleresimi IMDb2.7 667 votes
Vleresimi TMDb9.5 1 votes
Loading...