Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Beguiled (2017) HD

The Beguiled (2017) HD

Innocent, until betrayed.Jun. 23, 2017 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Colin Farrell isJohn McBurney
John McBurney
Nicole Kidman isMartha Farnsworth
Martha Farnsworth
Kirsten Dunst isEdwina Dabney
Edwina Dabney
Eric Ian isConfederate Soldier
Confederate Soldier

Pershkrimi

Gjatë Luftës Civile, në një shkollë në një konvikt të vajzave jugore, disa gratë te reja marrin një ushtar armik të plagosur të cilit i ofrojnë strehim dhe priren për plagët e tij, shtëpia është marrë me tensione seksuale dhe rivalitete të rrezikshme, dhe tabu janë thyer në një kthesë të papritur të ngjarjeve.

Loading...
Titulli origjinalThe Beguiled
Vleresimi IMDb6.8 12,495 votes
Vleresimi TMDb5.8 197 votes
Loading...