Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Chronicles of Riddick (2004) HD

The Chronicles of Riddick (2004) HD

All the power in the universe can't change destinyJun. 11, 2004 (USA)119 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Riddick shkon ne nje planet te quajtir Helioni i Pare dhe e gjen veten perballe nje perandori pushtuese te quajtur Necromongers. Nje ushtri e cila ka ne plan qe te shendroje apo vrase te gjithe njerzit ne univers…

Loading...
Titulli origjinalThe Chronicles of Riddick
Vleresimi IMDb6.7 190,006 votes
Vleresimi TMDb6.3 1382 votes
Loading...