Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Glass Castle (2017) HD

The Glass Castle (2017) HD

Aug. 10, 2017 (USA)127 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Brie Larson isJeannette Walls
Jeannette Walls
Naomi Watts isRose Mary Walls
Rose Mary Walls
Sarah Snook isLori Walls
Lori Walls
Ella Anderson isJeannette Walls (Age 10)
Jeannette Walls (Age 10)
Chandler Head isJeannette Walls (Age 5 and 6)
Jeannette Walls (Age 5 and 6)
Olivia Kate Rice isLori Walls (Age 7)
Lori Walls (Age 7)
Sadie Sink isLori Walls (Age 12)
Lori Walls (Age 12)
Josh Caras isBrian Walls
Brian Walls

Pershkrimi

Një vajzë e re është rritur në një familje jofunksionale vazhdimisht në arrati nga FBI. Duke jetuar në varfëri me babain i saji të dehur dhe te zgjuar, i cili e shpërqendron atë me tregime magjike për të mbajtur mendjen e saj nga gjendja e tmerrshme e familjes, dhe nëna e saj egoiste, jokonformiste që nuk ka ndërmend të ngrejë një familje, së bashku me të rinjtë e saj vëlla dhe motër, dhe motrën e saj të vjetër. 

Loading...
Titulli origjinalThe Glass Castle
Vleresimi IMDb7.1 5,495 votes
Vleresimi TMDb6.6 53 votes
Loading...