Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Iceman (2012) HD

The Iceman (2012) HD

Loving husband. Devoted father. Ruthless killer.Sep. 01, 2012 (USA)105 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ariel Vromen
Director

Aktoret

Michael Shannon isRichard Kuklinski
Richard Kuklinski
Winona Ryder isDeborah Kuklinski
Deborah Kuklinski
Ray Liotta isRoy Demeo
Roy Demeo
Chris Evans isRobert Pronge
Robert Pronge
David Schwimmer isJosh Rosenthal
Josh Rosenthal
James Franco isMarty Freeman
Marty Freeman
Stephen Dorff isJoey Kuklinski
Joey Kuklinski
Robert Davi isLeo Marks
Leo Marks
John Ventimiglia isMickey Scicoli
Mickey Scicoli

Pershkrimi

Historia e vërtetë e Riçard Kuklinskit, vrasësi famëkeq me pagesë dhe një njeri familjar i përkushtuar. Kur më në fund u arrestua  në 1986, as gruaja as vajza e tij nuk dinin se me çfarë merrej ai në të vërtetë.

Loading...
Titulli origjinalThe Iceman
Vleresimi IMDb6.9 58,263 votes
Vleresimi TMDb6.4 321 votes
Loading...