Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Last Airbender (2010) HD

The Last Airbender (2010) HD

Four nations, one destinyJun. 30, 2010 (USA)103 Min.PG
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Shaun Toub isUncle Iroh
Uncle Iroh
Aasif Mandvi isCommander Zhao
Commander Zhao
Ben Cooke isAvatar Roku
Avatar Roku
Cliff Curtis isFire Lord Ozai
Fire Lord Ozai

Pershkrimi

Historia ndjek aventurat e Aang, një pasardhës i ri i një linje të gjatë Avatarëësh, të cilët duhet t’i lënë mënjanë mënyrat e fëmijërisë së tij dhe ta ndalojnë Kombin e Zjarrit që të skllavërojnë kombet e Ujit, Tokës dhe Ajrit.

Loading...
Titulli origjinalThe Last Airbender
Vleresimi IMDb4.2 128,198 votes
Vleresimi TMDb4.6 1247 votes
Loading...