Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Lover (1992) +18

The Lover (1992) +18

She gave her innocence, her passion, her body. The one thing she couldn't give was her love.Feb. 22, 1992 (USA)115 Min.R
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Jane March isThe Young Girl
The Young Girl
Tony Leung Ka-Fai isThe Chinaman
The Chinaman
Arnaud Giovaninetti isThe Elder Brother
The Elder Brother
Melvil Poupaud isThe Younger Brother
The Younger Brother

Pershkrimi

KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Një vajzë adoleshente e varfër angazhohet në një marrëdhënie të paligjshme me një trashëgimtar të pasur kinez në Saigon në vitin 1920. Për herë të parë në jetën e saj të re ajo ka kontroll, ku ajo me të dashurin e saj bëjnë gjatë një sërë takimesh fshehtë dhe takime të nxehtë.

Loading...
Titulli origjinalL'Amant
Vleresimi IMDb6.9 16,047 votes
Vleresimi TMDb6.6 98 votes
Loading...