Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Matador (2005) HD

The Matador (2005) HD

A hitman and a salesman walk into a bar...May. 12, 2005 (Ireland, Germany, USA)96 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pierce Brosnan isJulian Noble
Julian Noble
Greg Kinnear isDanny Wright
Danny Wright
Hope Davis isCarolyn '
Carolyn '
Adam Scott isPhil Garrison
Phil Garrison
Israel Tellez isThe Matador
The Matador
Arlin Miller isRadio DJ
Radio DJ
Azucena Medina isYoung Denver Fling
Young Denver Fling
Jonah Meyerson isTen Year Old Boy
Ten Year Old Boy
Wiveca Bonerais isTen Year Old Boy'
Ten Year Old Boy'

Pershkrimi

Një vrases me pages dhe disa biznesmenë akshamit takohen në një bar hoteli në Mexico City, në një takim që tërheq ata së bashku në një mënyrë që nuk është pritur.

Loading...
Titulli origjinalThe Matador
Vleresimi IMDb6.8 41,092 votes
Vleresimi TMDb6.2 117 votes
Loading...