Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Neon Demon (2016) HD

The Neon Demon (2016) HD

Beauty is vicious.Jun. 08, 2016 (USA, Denmark, France)117 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kur modelja ambicioze Xhesi zhvendoset në Los Anxhelos, rinia dhe gjallëria e saj gllabërohen nga një grup femrash të fiksuara pas bukurisë, të cilat do bëjnë ç’të jetë nevoja për të marrë atë që ajo ka.

Loading...
Titulli origjinalThe Neon Demon
Vleresimi IMDb6.3 47,014 votes
Vleresimi TMDb6.2 580 votes
Loading...