Billy Curtis
Advanced Search
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Passion of the Christ (2004) HD

The Passion of the Christ (2004) HD

By his wounds, we were healed.Feb. 25, 2004 (USA)127 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Mel Gibson
Director

Aktoret

Monica Bellucci isMaria Magdalena
Maria Magdalena
Luca Lionello isJudas Ischarioth
Judas Ischarioth
Hristo Shopov isPontius Pilatus
Pontius Pilatus
Claudia Gerini isClaudia Procula
Claudia Procula
Fabio Sartor isAbenader
Abenader

Pershkrimi

Filmi Pasioni i Krishtit flet për 12 oret e fundit të Jezu Krishtit dhe kryqezimi i tij.

Loading...
Titulli origjinalThe Passion of the Christ
Vleresimi IMDb7.2 185,156 votes
Vleresimi TMDb6.8 702 votes
Loading...