Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Protector (2005) HD

The Protector (2005) HD

Vengeance Knows No MercyAug. 11, 2005 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
2 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në Bangkok, Kham i ri u ngrit nga babai i tij në xhungël me elefantët si anëtarë të familjes së tyre. Kur elefanti i tij i vjetër dhe Kern fëmija janë vjedhur nga kriminelët, Kham e kupton se kafshët janë dërguar në Sidnei. Ai udhëton në Australi, ku e vendos elefantin foshnje në një restorant në pronësi të së keqes Madame Rose, kreu i një mafie ndërkombëtare Thai. Me mbështetjen e rreshterit efikas gjerman, Mark, i cili ishte i përfshirë në një komplot, Kham lufton për të shpëtuar kafshën nga mafiozët.

Loading...
Titulli origjinalต้มยำกุ้ง
Vleresimi IMDb7.1 31,689 votes
Vleresimi TMDb6.8 167 votes
Loading...