Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Red Maple Leaf (2016) HD

The Red Maple Leaf (2016) HD

Feb. 24, 2017 132 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Frank D'
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një detektiv, i cili është thellësisht i hidhëruar për humbjen tragjike të gruas dhe vajzës së tij, bëhet i vendosur për të gjetur vajzën e rrëmbyer të Ambasadorit të SHBA, pa marrë parasysh se cila është kostoja.

Loading...
Titulli origjinalThe Red Maple Leaf
Vleresimi IMDb5.8 4,279 votes
Vleresimi TMDb5.5 2 votes
Loading...