[Zobacz cały opis]
2 Broke Girls Season 4 Episode 13
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Sacrament (2013) HD

The Sacrament (2013) HD

Documented for the first time witness the untold story of the tragedy at Eden ParishSep. 02, 2013 (USA)99 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ti West
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një ekip gazetarësh ndjekin një burrë ndërkohë që ai udhëton në një vend të panjohur, për të gjetur motrën e tij. Sapo hyjnë në “Famullinë e Edenit” dhe takojnë liderin e komunitetit, bëhet gjithçka e kuptueshme që kjo parajsë, mund të mos jetë ashtu siç duket.

Loading...
Titulli origjinalThe Sacrament
Vleresimi IMDb6.1 12,956 votes
Vleresimi TMDb5.5 118 votes
Loading...