Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Veteran (2011) HD

The Veteran (2011) HD

A True Soldier Never Leaves The BattlefieldApr. 29, 2011 (UK)98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Matthew Hope
Director

Aktoret

Tony Curran isChris Turner
Chris Turner
Tom Brooke isDanny Turner
Danny Turner
Ivanno Jeremiah isFahad Sahal
Fahad Sahal
Selva Rasalingam isFawwaz Abdullah
Fawwaz Abdullah

Pershkrimi

Një ushtar i kthyer nga lufta ne Afganistan zbulon një komplot qe përfshin shërbimet e inteligjencës dhe te një bande te drogës.

Loading...
Titulli origjinalThe Veteran
Vleresimi IMDb5.9 6,501 votes
Vleresimi TMDb5.8 41 votes
Loading...