Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Thirst (2009) +18

Thirst (2009) +18

Apr. 30, 2009 (South Korea)133 Min.R
Your rating: 0
8.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Song Kang-ho isPriest Sang-hyeon
Priest Sang-hyeon
Kim Ok-bin is태주(Taeju)
태주(Taeju)
Shin Ha-kyun isKang-woo
Kang-woo
Seo Dong-Soo isHyo-seong
Hyo-seong
Oh Dal-su isYeong-doo
Yeong-doo
Park In-hwan isPriest Noh
Priest Noh

Pershkrimi

Përmes një eksperimenti të dështuar mjekësor, një prift është goditur me vampirizm dhe është i detyruar të braktisë rrugën e tij asketike.

Loading...
Titulli origjinal박쥐
Vleresimi IMDb7.1 32,698 votes
Vleresimi TMDb6.9 155 votes
Loading...