Love.and.Hip.Hop.Atlanta.S07E01.Let.the.Games.Begin.HDTV.x264-CRiMSON[eztv]
The Last Witch Hunter (2015) 720p HDRip ESub Download
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Trolls Holiday (2017) HD

Trolls Holiday (2017) HD

Prepare to be merry and brightNov. 01, 2017 26 Min.
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Zooey Deschanel isBridget (voice)
Bridget (voice)
Christopher Mintz-Plasse isKing Gristle (voice)
King Gristle (voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Ron Funches isCooper (voice)
Cooper (voice)
Kunal Nayyar isGuy Diamond (voice)
Guy Diamond (voice)
Caroline Hjelt isChenille (voice)
Chenille (voice)
Aino Jawo isSatin (voice)
Satin (voice)
Walt Dohrn isCloud Guy / Smidge / Spider (voice)
Cloud Guy / Smidge / Spider (voice)

Pershkrimi

-Katër filma vizatimorë, me personazhe të Walt Disney-t, në katër aventura argëtuese dhe komike. “Festa e trollëve”, “Baba Njëshi”, “Dita me borë” dhe “Agimi i Krudëve”… Trollët e lumtur, krijesa e vogël Oh që dëshiron të bëhet Babagjysh, Tipi që ndihmon miqtë e saj jashtëtokësorë dhe familja e rrallë e shpellarëve Krudë, që nuk e kërkojnë aventurën, por është aventura që i ndjek ata….

Loading...
Titulli origjinalTrolls Holiday
Vleresimi TMDb7.3 19 votes
Loading...