Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Our Universe (2013) HD

Our Universe (2013) HD

A visually thrilling journey through space and time with an added dimensionAug. 06, 2013 (USA)52 Min.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Glen McCready isNarrator (English)
Narrator (English)

Pershkrimi

Njihuni me planetet dhe hënat e sistemit tonë diellor, si dhe me galaktikat përreth nesh.

Loading...
Titulli origjinalOur Universe 3D
Vleresimi IMDb7.3 461 votes
Vleresimi TMDb5.7 6 votes
Loading...