Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Vincent N Roxxy (2016) HD

Vincent N Roxxy (2016) HD

Outrun Outdrive OutliveApr. 18, 2016 (USA)110 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Vinsenti dhe Roksi njihen në manyrë të pazakontë dhe bien në dashuri, por ata nuk e shijojnë dot këtë dashuri, sepse dhuna i ndjek kudo.

Loading...
Titulli origjinalVincent N Roxxy
Vleresimi IMDb5.9 152 votes
Vleresimi TMDb5.5 6 votes
Loading...