Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
What a Girl Wants (2003) HD

What a Girl Wants (2003) HD

Trying to fit in. Born to stand out.Mar. 27, 2003 (USA)105 Min.PG
Your rating: 0
8.7 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Amanda Bynes isDaphne Reynolds
Daphne Reynolds
Colin Firth isHenry Dashwood
Henry Dashwood
Kelly Preston isLibby Reynolds
Libby Reynolds
Jonathan Pryce isAlistair Payne
Alistair Payne
Oliver James isIan Wallace
Ian Wallace
Eileen Atkins isJocelyn Dashwood
Jocelyn Dashwood
Anna Chancellor isGlynnis Payne
Glynnis Payne
Christina Cole isClarissa Payne
Clarissa Payne
Ben Scholfield isArmistead Stuart
Armistead Stuart

Pershkrimi

Një adoleshente amerikane mëson që babai i saj është një politikan i famshëm anglez që ka vënë kantidaturën për zgjedhje. Megjithëse ajo mezi po pret ta gjejë, e kupton që kjo gjë mund të shkaktojë një skandal dhe mund t’i kushtojë atij zgjedhjet.

Loading...
Titulli origjinalWhat a Girl Wants
Vleresimi IMDb5.8 49,885 votes
Vleresimi TMDb5.7 265 votes
Loading...